PDFTisk

  • Je menstruační kalíšek určený k jednorázovému použití. Může být zaveden až 12 hodin. Kalíšek se nevyplachuje, po použití jej jednoduše vyhodíte.
  • Uvedená cena je za 1 kus menstruačního kalíšku
  • Na jednu menstruaci postačí 8 až 12 jednorázových menstruačních kalíšků SoftCup 1 MENSTRUACE = 8 až 12 KALÍŠKŮ
  • Jednorázový a Opakovaně použitelný Softcup se liší pouze v pevnosti. Vyrobeny jsou ze stejného materiálu, jen stěna Opakovaně použitelného Softcupu je pevnější, aby odpovídala způsobu používání. Opakovaně použitelný Softcup je určený k opakovanému použití během jedné menstruace. V průběhu menstruace jej po naplnění krví vyprázdníte, vypláchnete a opět zavedete. Po skončení menstruace jej jednoduše vyhodíte do běžného odpadu. Jednorázový Softcup funguje stejně – shromažďuje a zadržuje menstruační krev v pochvě, ale nevyplachuje se a znovu nezavádí, po použití jej prostě vyhodíte a zavedete Softcup nový.
  • Bezpečnost a zdravotní nezávadnost menstruačního kalíšku Softcup je garantována FDA (Food and Drug administration - US Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) , který je všeobecně respektovanou autoritou v oblasti bezpečnosti potravin, léků, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků apod. Oba typy – Opakovaně použitelný (Reusable) Softcup a Jednorázový (Disposable) Softcup jsou vyráběny z hypoalergenního, netoxického a nedráždivého materiálu bez latexu. Použitý materiál je v souladu s nejvyššími standarty kvality uplatňovanými při výrobě zdravotnických prostředků v USA a respektovanými i mimo USA.
  •  Výrobní proces Softcupu je certifikován ISO 13485:2003. Tento certifikát dokládá, že výroba odpovídá všem nárokům na výrobu zdravotnických prostředků.. Osvědčuje bezpečnost výroby a výrobku a všech souvisejících procesů.

Může být zaveden i během sexu*

*Softcup není kondom. Nechrání před nákazou sexuálně přenosnými infekcemi!!!

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.