Autofólie Praha

 

Privátní autofólie Praha interiérové se instalují z vnitřní strany oken. Jsou to mléčné, neprůhledné autofólie Praha, které však zachovávají propustnost viditelného světla. Dodávají se v odstínu bílém nebo stříbrném.

Autofólie Praha náhrada

Mohou sloužit jako náhrada pískovaného skla. Použití - nemocnice, sociální zařízení, kanceláře, přepážky v obchodech a bankách. Ochranné autofólie Praha - instalují se z vnitřní strany oken. Jsou vhodné tam, kde stačí prosklenou plochu pouze ochránit proti náhodnému rozbití.

Autofólie Praha zranění                                      

Části rozbitého skla zůstávají fixovány na filmu a nemůže dojít ke zranění osob odletujícími střepinami. Použití - školy, školky, kanceláře a výrobní prostory. Autofólie Praha se vyrábějí v čirém provedení a také i lehce zabarvené s různými odstíny propustnosti.

Autofólie Praha bezpečnostní

Bezpečnostní Security fólie - instalují se z vnitřní strany oken. Tyto bezpečnostní fólie jsou složeny ze dvou a více vrstev. Čím více vrstev, tím je fólie odolnější na proražení. Tyto fólie mají zabránit nejen rozbití a vysypání skla, ale hlavně zabránit průniku nežádoucích osob do interiéru. Vyrábí se pouze v čirém provedení. K těmto fóliím se přikládá atest osvědčení - IKATES certifikát P1A č. 02/220 Bezpečnostní zkouška dle normy ČSN EN 356 - kterou respektují pojišťovny vyžadující zabezpečení při uzavírání pojistných smluv. Bezpečnostní atest se vztahuje pouze na fólie, které jsou odborně nainstalovány na správný druh skla. Montážní firma ručí za správně a odborně nainstalované fólie, včetně použitého materiálu a tloušťky skla. Vydání atestu a jeho další použití je podmíněno absolvováním školení instalace bezpečnostních fólií!!!