PDFTisk

Sterilizační vajíčko holandské značky Difrax plní dvě funkce zároveň. Snadno můžete menstruační kalíšek sterilizovat v mikrovlnné troubě. Kalíšek můžete ve sterilizačním vejci také skladovat během cestování.

Toto sterilizační vajíčko má obrovskou výhodu v tom, že je zcela uzaviratelné a v mikrovlnné troubě se voda během sterilizace nedostane z nádoby ven.

Výhody:
předejdete dohadům s partnerem, ve kterém hrnci si můžete vyvařit kalíšek
vajíčko lze mýt v myčce na nádobí

Rozměry:
8,7 cm x 6,2 cm x 5,5 cm

Použití:
Vložte menstruační kalíšek do vejce a přidejte 40ml vody. Vejce vložte do mikrovlnné trouby a nastavte příkon na 800 wattů. Sterilizace bude trvat 5 minut.
Vejce nechejte na chvíli vychladnout, protože bude horké. Vejce pečlivě vyjměte z mikrovlnné trouby. Při manipulaci buďte opatrná, aby nedošlo k rozlití vody. Vodu vylijte pomocí malých otvorů na boční straně vejce. Po 15 minutách můžete menstruační kalíšek z vejce vyjmout, mějte umyté ruce. Jakmile kalíšek vychladne, je připraven na další použití.

 

 

Šárka Podrabská
neděle, 30 srpen 2015
perfektní věc na sterilizaci či vyvaření menstruačního kalíšku, přesně se tam vejde, při cestování skvělá věc na úschovu kalíšku, doporučuji